yat tekne bakımı

Giriş
Tekne Sörveyi
Yat Ekspertizi
Yat Danışmanlığı
Motor Sörveyi
Gulet, Tirhandil Sörveyi
Ozmoz Muayenesi
Sezon Öncesi Kontrol
Şaft, Pervane, Salma
Arma ayarı
Eğitim


tekne bakımı

Tekne Bakımı

Tekneler ömürlerinin çoğunu marinada geçirirler. Kullanıldığı zamanlar genellikle yaz sezonu veya hafta sonlarıdır. Yaşamımızın büyük kısmını çalışmaya ayırdığımız için teknemize çok sık gidemeyiz ve gerekli bakımları yaptırmak için zamanımız kısıtlıdır veya hiç yoktur.

Teknesine yeterli zamanı ayıramayanlar için tekne bakım hizmeti sunuyorum. Tekneniz ile ilgili tüm yapılması gerekenler konusunda sizi bilgilendirip bu hizmetleri almanıza yardımcı olacağım. Tüm yıl boyunca teknenizi ayda en az bir kez ziyaret edip kontrol edeceğim. Yapılması gerekenleri sizinle temas kurarak bilgilendireceğim ve uygun gördüğünüz bakım ve onarımlar için sizin seçeceğiniz veya ortaklaşa belirleyeceğimiz ustalara yaptırılmasını sağlayacağım. Tekneniz karaya alındığında karina, pervane, şaft, salma gibi alt yapıları kontrol edecek ve ozmoz gibi riskleri size bildireceğim.

Tekneye gittiğimde havalandıracağım, gerekirse sintine pompasını çalıştıracağım, motoru çalıştıracağım ve tüm tekneyi gözden geçireceğim. Teknenize gitmediğiniz zamanlarda sizin yerinize teknenizi ben kontrol edeceğim. Bu şekilde tekneniz sürekli kontrol altında olacak ve denize çıkmak istediğinizde seyre hazır halde bulunacak.

Bu danışmanlık hizmeti için ücretim aylık 300 TL'dir.

Ahmet Çelenoğlu
: 543 494 71 71         :