yat tekne sörveyi

Giriş
Sörvey
Yat Ekspertizi
Yat Danışmanlığı
Motor Sörveyi
Gulet, Tirhandil Sörveyi
Ozmoz Muayenesi
Sezon Öncesi Kontrol
Şaft, Pervane, Salma
Arma ayarı
Eğitim


Tekne yat danışmanı

Tekne Yat Danışmanlığı

Bu sitede adlandırabildiğim tekne yat sörveyi, tekne yat ekspertizi, arma ayarı ve bakımı, salma, şaft, pervane konularında hizmetlerimi ayrı ayrı sayfalarda sunuyorum. Bir tekne ise oldukça karmaşık bir çok konuyu içeriyor. Tekne yat danışmanı olarak sitede yer almayan diğer konularda da danışmanlık hizmeti vermeye hazırım. Türkiye'nin her yerinden gelen telefon ve e posta çağrılarına elimden geldiği kadar cevap veriyorum. Bu tür görüşmelerde en büyük eksiklik tekneyi görmemiş olmamdır. Yat danışmanı olarak tüm Türkiye'de teknenizi görerek yat danışmanlığı yapabilirim. Tekne danışmanlığı konusunda tek bir konu olması şart değil. Motorun durumuna bakarken, vinçlerin nasıl bakılması gerektiğini veya teknede ne pişirebileceğimizi konuşabiliriz, halatlarınızın durumu hakkında bilgi verebilirim.

Tekne danışmanı olarak teknenize davet ederseniz, size tekneniz hakkında ve seyirleriniz hakkında ihtiyacınız olan bilgileri sunarım, yapılması gerekenlerin bir kısmını beraber yapabiliriz. Bir tekne almaya karar verdiyseniz ve arayış içindeyseniz, birlikte bir çok tekneyi beraber görür karar vermenize yardımcı olurum.

Bağımsız çalıştığımdan hiç bir şekilde size tekne veya yedek parça satmaya çalışmam, bulunduğunuz yörede alış veriş yapmamız gerekirse beraber gezeriz ve en iyisi olduğuna inandığım seçimleri yapmaya gayret ederiz. Yat danışmanlığı için telefon veya e posta ile irtibata geçebilirsiniz.

Ahmet Çelenoğlu
: 543 494 71 71