denizcilik ve yelken eğitimi

Giriş
Eğitim
Sörvey
Ozmoz Muayenesi
Şaft, Pervane, Salma
Arma ayarı
Yelkenle Takım Ruhu


Denizcilik ve Yelkenli Yat Eğitimi

Bu eğitim kendi teknenizde verilebileceği gibi Bodrum ve Marmaris gibi güney yörelerinde kiralık teknelerde de verilmektedir. Eğitimin tamamı teknede verilmektedir. Belirlenen limandan ayrıldıktan sonra ortaklaşa belirlenecek rotada 1 hafta süre ile gezi/eğitim yapılmaktadır. Tekne ile ilk çıkış eğer kendinizi yetersiz hissediyorsanız tarafımndan yapılmakta, daha sonraki teknenin yönetimi gözetimimde eğitim alanlara bırakılmaktadır. Gezi formatı içinde denizcilik, tekne kullanımı ve değişik yönlerde ve şiddetlerde rüzgarda yelken kullanımı, demirleme, yanaşma, bağlanma, ayrılma manevraları yapılmaktadır. Uygulamalı olarak verilen bu eğitimde navigasyon ve kullanım belirli bir eğitim sürecinden sonra tamamen eğitimi alanlar tarafından yapılmaktadır. Böylece haftanın sonunda eğitim alanlar bir tekneyi her türlü koşulda kullanabilecek becerileri kazanmaktadır.

Kendiniz sadece belirli konularda kuvvetli hissetmiyorsanız sadece bu konuda da eğitim alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre karada ve / veya denizde size özel eğitim programı uygulayabiliriz.

Şirketlerde takım ruhunu geliştirmek, verimliliği arttırmak, çalışan memnuniyetini sağlamak için Yelkenle Takım Ruhu eğitimi önerilir.

Ahmet Çelenoğlu

tel: 543 494 71 71