Giriş    
tekne onarım danışmanlığı

Tekne Bakım, Onarım Danışmanlığı

Teknenizle seyir halindeyken, limanda iken veya karaya çektiğinizde gerekebilecek her türlü onarım için Whatsapp üzerinden canlı onarım danışmanlığı hizmeti sunuyorum.

Whatsapp üzerinden canlı bağlantıda yapılması gereken işi tarif ederken tekne üzerinde de canlı olarak gösteriyorsunuz.Yapılması gerekeni ve nasıl yapılacağını size tarif ediyorum. Kendiniz yapacaksanız, gerekli takımları ve malzemeyi size bildiriyorum, temin ettikten sonra işe girişiyoruz. Onarımda ben sizin gözleriniz oluyorum, sizde benim ellerim oluyorsunuz. İşi birlikte bitiriyoruz. Sizden beklenen sadece gerekli el aletlerini kullanabilmek.

İşi bir ustaya verecekseniz, Whatsapp üzerindeki görüşmemizde nelerin nasıl yapılması gerektiğini size anlatıyorum ve sonrasında dikkat edilecek noktaları yazılı olarak bildiriyorum, böylece ustayı denetleme fırsatını yakalıyorsunuz, işin yapılması sırasında da gerekirse yine destek alabiliyorsunuz.

Bu hizmeti tek bir konu için alabileceğiniz gibi aylık anlaşma ile sürekli de alabilirsiniz. Teknenizde her hangi bir konuda tüm yıl boyunca destek alabilirsiniz. Bu hizmet tekneye gelmemi gerektirirse aylık ücretin yanı sıra sadece seyahat masraflarımı talep ederim. Yelkenli veya motor yatınızın sürekli en iyi durumda kalması ve sizin kullanımınıza uygun hale getirilmesi için danışmanlık hizmeti veririm.

Ahmet Çelenoğlu

    tekne sırveyi tel +90 543 494 71 71   

tekne sırveyi email tekne sırveyi email