yat tekne sörveyi

Giriş
Tekne Yat Danışmanlığı
Tekne Seçimi
Tekne Yat Ekspertizi
Tekne Yat Sörveyi
Ahşap Yat ve Tekne Sörveyi
Sezon Öncesi Kontrol
Ozmoz Muayenesi
Arma Bakım ve Ayarı
Şaft, Pervane, Salma
Fiberglas Tamiri
Vinç bakımı


tekne raporlama

Tekne Raporlama

Satın alma öncesi sörvey raporu:
Raporlamanın tekne hakkında en detaylı teknik bilgiyi veren tekne sörveyidir. Başından kıçına, direk tepesinden, salma ucuna kadar yat muayene edilir ve tüm olumsuzluklar raporda belirtilir. Özellikle bir tekneyi satın alma kararı verdiyseniz , en doğru yöntem satın alma öncesi sörvey yaptırmaktır.

Yat, tekne ekspertizi
Özellikle bankalar ve sigorta şirketleri gibi mali işletmelere teknenin piyasa değeri için yapılan bir çalışmadır. Tekne sadece karada veya denizde muayene edilir, durumu hakkında bilgi veren bir rapor ve yapılan piyasa araştırması ile ortalama bir değer biçilir.

Hasar belirleme
Tekneniz herhangi bir nedenle hasar aldıysa, örneğin bir kaza geçirdiyse, karaya oturduysa, salmayı vurduysanız, hasarın derinlemesine incelenmesi ve uygun bir şekilde onarılması gerekir.

Ozmoz Muayenesi
Bir teknede ozmoz olup olmadığı konusunda muayene ile belirlenir. Ozmoz muayenesi sonucuna göre onarımın nasıl yapılması gerektiği konusunda rapor hazırlanır

Sezon Öncesi Kontrol
Teknenizin değişik zamanlarda değişik aksamları bozulur, aşınır ve bakım gerektirir. Sorunsuz bir sezon geçirebilmek için en doğrusu bu konuda danışmalık almaktır. Yatın tüm yapılaması gereken bakım ve onarımları sunulur.

Tüm bu hizmetler dışında teknenizde herhangi bir konuda danışmanlığa, bakım veya onarıma ihtiyaç duyarsanız hizmetinizdeyim.

Ahmet Çelenoğlu
: 543 494 71 71         :
Bu sayfaya arama motorundan ulaştıysanız, sizin web sitenize de kolayca ulaşılmasını sağlarım: Arama Motoru Optimizasyonu | SEO